Egyedi kialakítású bútorozott, gépesített családi ház Sóstógyógyfürdőn kiadó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Sóstógyógyfürdő | kiadó - Kínálat
    Nyíregyháza, Sóstógyógyfűrdő csendes forgalomtól elzárt részén, egyedi kialakítású 2 szoba + nappalis, amerikai konyhás, 2 fürdőszobás, bútorozott, gépesített szintes családi ház, 260m2 - es térkövezett telken, igényeseknek, hosszú távra kiadó! Alsó szinten:nappali - étkező - amerikai konyha, zuhanyzó, wc a felső szinten: 2 szoba, fürdő - wc, lodzsa található! Ár:nettó:280e Ft/hó + rezsi + 2 hó kaució!
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/27810/Egyedi-kialakitasu-butorozott-gepesitett-csaladi-haz-Sostogyogyfurdon-kiado.html Egyedi kialakítású bútorozott, gépesített családi ház Sóstógyógyfürdőn kiadó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Bérleti díj: 250 000,00 Ft.
  • Építve: 2019
  • Fűtés: Padlófűtéses