Belváros szélén 2 szobás, erkélyes lakás eladó

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Belváros közeli | eladó - Kínálat
    Nyíregyházán a belvároshoz közel, 52 m2 - es, 2 szobás, szép állapotú lakás, téglaépítésű társasházban ELSŐ EMELETEN kedvező áron eladó!
    Az ingatlan vételára magában foglalja a képeken látható bútorokat, valamint a gépesítést is.
    A lakásban megtalálható 2 különnyíló szoba, konyha, mosókonyha, fürdő és Wc külön helyiségben, közlekedő beépített szekrényekkel.
    Szigetelt tégla épület, műanyag nyílászáróval + redőnnyel, gázkonvektor fűtéssel, újszerű beépített konyhabútorral, BOSCH mosogatógéppel, megkímélt állapotú mosógéppel.
    Rendezett, tiszta lépcsőházban helyezkedik el. Várom hívását, ha felkeltette az érdeklődését az ingatlan.28536
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/28536/Belvaros-szelen-2-szobas-erkelyes-lakas-elado.html Belváros szélén 2 szobás, erkélyes lakás eladó | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1980
  • Fűtés: Gázkonvektoros