OROSI ÚT ELEJÉN IGÉNYES CSALÁDI HÁZ ELADÓ

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Oros | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza, Orosi út elején, AMERIKAI TÍPUSÚ, 170 m2, 3 + 1 (külön nyíló) szobás + nappalis, egyedi gáz - , és kandalló fűtésű, tégla építésű családi ház, 800 m2 parkosított telken, 42 m2 garázzsal, automata öntözőrendszerrel, elektromos kapukkal eladó.
    A ház fa hőszigetelt nyílászárókkal, áthidalóba beépített redőnyökkel, gránit párkányokkal van ellátva. Az amerikai konyhába egyedi fa konyhabútor (beépített gépekkel, páraelszívóval) lett felszerelve. Az igényes fürdőszobában zuhanyzó és a kád mellett még szauna és beépített mosdók is találhatók. A ház energiatakarékos, erről a szigetelések és a modern fűtésrendszer gondoskodik. A gardrób szoba, mosókonyha, 2 WC (kézmosóval) , riasztó, fűthető kocsibeálló teszi kényelmessé ezt az igényes családi házat.
    A vevőink részére a közvetítés díjtalan, kérem keressen bizalommal!

#Nyíregyháza#Oros#családi ház#tégla#AMERIKAI TÍPUSÚ
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29216/OROSI-UT-ELEJEN-IGENYES-CSALADI-HAZ-ELADO.html OROSI ÚT ELEJÉN IGÉNYES CSALÁDI HÁZ ELADÓ | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2010
  • Félszobák száma: 1