3:1-ben! Vállalkozás, Otthon, Telephely egy helyen, egyben eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Oros | eladó - Kínálat
    Mit foglal ez magába?
    Az ingatlan elhelyezkedése kedvező, 41 - es főút közelében, de lakott területen belül található. A telek területe 5600m2, körben zárt kerítéssel, két irányból behajtási lehetőséggel, udvaron körforgalommal, zúzottkő burkolattal van ellátva. /Mérete 224x48 m./
    Ezen területen 440m2 - es lakóház és melléképületek, tárolók találhatóak.
    Az ingatlannak három, külön bejáratú lakrésze van.
    1. Nappali, étkező, konyha, gardrób, fürdő, wc, hálószoba.
    2. Jelenleg irodaként szolgál: 2 szoba, előtér, konyha, fürdő, wc.
    3. Vállalkozáshoz kapcsolódó szociális helyiségek: öltöző, zuhanyzó, wc.
    4. 180m2 - es szerelőaknás, fűtött garázs, mely ipari árammal ellátott.
    Ide kapcsolódik még egy 130 m2 - es nyitott terasz, és egy 80m2 - es fedett terasz.
    A fűtés különböző módon lakrészenként eltérő: - egyedi gázcirkó, - gázkonvektor, - vegyes tüzelésű kazánnal történik. Burkolata parketta ill. járólap. Részben műanyag, részben fa nyílászárós, cseréptetős.A közvetlen udvari rész igazi erdei hangulatot sugároz parkosítása révén. Némi fantáziával és ráfordítással valóságos kis palotává varázsolható!

A vállalkozás két tevékenységet foglal magába.
    1. Veszélyes és nem veszélyes hulladék szállítás / 800 fajta hulladékra érvényes engedéllyel 2024 - ig/
    Végezhető tevékenységek: - állatkórház, - egyéb egészségügyi intézmények, - egyházi intézmények, - oktatási intézmények, - szociális intézmények, - kereskedelmi tevékenység. - egyéb szolgáltató tevékenység.
    2. Üzemanyag töltőállomáson végzendő munkák
    - Üza. kútoszlop javítás /technológiai, elektromos szerelése/ - üza. kútoszlopok hitelesítése, - üza. tartályok kalibrálása, - EMISSIO mérés /pisztolygáz, gázinga/, - tartálytisztítás /kitermelt szlopp elszállítása/, - nyomáspróba, - szerkezetvizsgálat.
    Mindkét tevékenység az ország egész területére kiterjed.
    A vállalkozás átadása során az ügyfélkör is teljes egészében átadásra kerül, melyben a tulajdonos mindennemű segítséget biztosít.

Amennyiben felkeltette érdeklődését kérem hívjon bizalommal!
    Vevőink számára a szolgáltatás díjtalan!
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/29675/3:1-ben-Vallalkozas-Otthon-Telephely-egy-helyen-egyben-elado.html 3:1-ben! Vállalkozás, Otthon, Telephely egy helyen, egyben eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Típus: Telephely
  • Építve: 1928