Rozsrétszőlőben 5 szobás családi ház eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Rozsrétszőlő | eladó - Kínálat
    Kedvező ajánlat! Rozsrétszőlőben, Marsó közelében 5 szobás, 164 m2 - es, tégla építésű, szinteltolásos családi ház, 3733 m2 - es telken eladó! Alagsorban tágas, fűtött garázs, mosókonyha, tároló, kazánház. Földszinten: konyha, ebédlő, kamra, wc - kézmosóval, nagy fedett terasz, mely alatt külön bejáratú pince található. Szinteltolásnál: 2 szoba, nagy közös erkéllyel, egyik szobában hűtő - fűtő klímával, fürdő - wc együtt, fürdőkád és zuhanyzó is beépítve, - beépíthető padlástér, 1 szoba. Következő szinteltolásnál : 2 szoba, kialakított fürdőszoba /nincs beépítve a szaniter, csak szerelvényezve/, padlásfeljáró. Fűtése gáz cirkó és vegyes tüzelésű kazánnal biztosított. Burkolata parketta, járólap, pvc. Fa hőszigetelt nyílászárós, mely redőnnyel felszerelt. A tető felújított, 5 éve Lindab lemezre cserélték. Az ingatlanhoz tartozik 2 állásos szerelőaknás garázs, irodával, szociális helyiséggel, mely ipari árammal ellátott, valamint külön mérőórán keresztül van bevezetve a víz, gáz és az elektromos áram. Az udvaron autómosó található. Kertben öntözőrendszer lett kialakítva, melyhez fúrott kút biztosítja a vízellátást.

Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
    Vásárlóinknak a szolgáltatás Ingyenes! 30365
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/30365/Rozsretszoloben-5-szobas-csaladi-haz-elado.html Rozsrétszőlőben 5 szobás családi ház eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 1985
  • Félszobák száma: 1