Debreceni út közelében nappali+2 szobás lakás, zárt udvari parkolással eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Malomkert | eladó - Kínálat
    Nyíregyházán, Debreceni út közelében szigetelt, tégla építésű társasházban nagy, világos terekkel rendelkező 2. emeleti 140 m2 - es, nappali - konyha - étkező + 2 szobás, egyedi gázfűtéses, klimatizált, műanyag – és fa hőszigetelt nyílászárós, egyedi, beépített gépesített konyhás, járólap és laminált padló burkolatú, jó állapotú, azonnal költözhető lakás eladó! Nappali - konyha - étkező, 2 szoba, gardrób, előtér, 2 fürdőszoba (1 zuhanyzós és 1 fürdőkádas) , közlekedő található benne, igény esetén akár + 2 szoba is kialakítható. Parkolásra lehetőség van a zárt udvarban.
    Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/31752/Debreceni-ut-kozeleben-nappali+2-szobas-lakas-zart-udvari-parkolassal-elado.html Debreceni út közelében nappali+2 szobás lakás, zárt udvari parkolással eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2009
  • Állapot: