Oroson nappali+3 szobás új építésű családi ház eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza - Oros | eladó - Kínálat
    Nyíregyházán, Oros kedvelt részén eladásra kínálok egy új építésű nappali + 3 szobás, duplakomfortos 140 m2 - es családi házat. A földszinten: előtér, konyha - étkező - nappali, mosókonyha, kamra, fürdő - wc; emeleten: 3 szoba (minden szobához erkély) , fürdőszoba, közlekedő található. A tetőszerkezetét tekintve lemeztetős, falazata ytong, mely szigetelt, egyedi gázfűtéses (földszinten: padlófűtés – emeleten: radiátor) , műanyag nyílászárós, járólap és padlószőnyeg burkolatú. Az ingatlan elektromos áramhálózatát a napelemes rendszerhez előkészítették. Az ház 1002 m2 - es körbekerített, részben térkövezett, parkosított telken található.
    Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!
    http://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/31763/Oroson-nappali+3-szobas-uj-epitesu-csaladi-haz-elado.html Oroson nappali+3 szobás új építésű családi ház eladó! | www.nyiregyhazi-ingatlan.hu

• Építve: 2021
  • Építőanyag: ITONG