Nyíregyháza-Nyírszőlős városhoz közeli részén eladó csalási ház

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza | eladó - Kínálat
    Nyírszőlőben 2002 - ben téglából épült, cserép tetős 5 - 6 cm - es, kőzet gyapot szigetelésű, 132 m2 - es, szintes családi ház, várja új tulajdonosát, csendes szép környezeteben! Az ingatlan az alábbi elosztással alsó szinten található: nappalival, beépített gépesített konyhabútorral, spájzzal, étkezővel, sarokkádas tágas fürdőszobával, közlekedővel.
    Az emeleti rész az alábbi elosztással:3 különnyíló szobákkal, gardrób helyiséggel, zuhanykabinos fürdőszobával, előtérrel.Járólap, laminált padló burkolatokkal, gáz cirkó fűtéssel, padlófűtéssel, 2 darab klímával, ház alatt pincével, 2 állásos garázzsal, kazánházzal, közlekedővel, tárolóval, 38, 19 m2 - es fedett burkolt nagy terasszal, 8, 7 m2 - es erkéllyel, filagóriával, szalonnasütővel, tároló épülettel, parkosított öntöző rendszerrel kiépített 1673 m2 - es telken Eladó!További kérdés, vagy megtekintés esetén, várom megtisztelő hívását!

• Építve: 2002
  • Állapot: