OROS CSENDES UTCÁJÁBAN AMERIKAI TÍPUSÚ MEDENCÉS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza Oros csendes aszfaltozott utcájában, 2019 - ben épült, Ytong falazatú, cseréptetős, 141 m2 - es, 3 szoba + nappalis, dupla komfortos, szintes amerikai típusú családi ház, várja új tulajdonosát! Az ingatlan jellemzői:gránit mosogatóval beépített konyha szigettel, magasfényű minőségi gépesítésű konyhabútorral, 2 fürdőszobával, 2 mellékhelyiséggel, beépített tükrös gardróbbal, 30 m2 - es fedett terasszal, 2 állásos fűtött garázzsal, automata garázskapuval, hőszivattyús fűtésrendszerrel + padlófűtéssel, ledes megvilágítással, hangulat fényekkel, fúrt kúttal, épített medencével, saját térkövezett parkolóval, K - Ny - i fekvés, világos tágas terekkel, 150 m2 - es parkosított udvarral Eladó!
    Az ingatlan az alábbi elosztással földszinten található: előszoba, konyha, étkező, nappali, 1 szoba, fürdőszoba sarokkáddal, mellékhelyiséggel, gardróbbal, terasszal, garázzsal.
    Emeleten található:2 szoba, minőségi padló szőnyeggel, fürdőszobával, zuhanyzóval, káddal felszerelve.
    Tehermentesen azonnal költözhető KIVÁLÓ állapot! További kérdés, vagy megtekintés esetén, várom megtisztelő hívását!
    https://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/33491/OROS-CSENDES-UTCAJABAN-AMERIKAI-TIPUSU-MEDENCES-CSALADI-HAZ-ELADO.html OROS CSENDES UTCÁJÁBAN AMERIKAI TÍPUSÚ MEDENCÉS CSALÁDI HÁZ ELADÓ! | Nyiregyházi Ingatlanközvetitő Iroda

• Típus: Ikerház
  • Építve: 2019