Nyíregyháza - Nyírszőlős, Családi ház eladó!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Nyíregyháza | eladó - Kínálat
    Nyíregyháza – Nyírszőlősön, felújítás alatt álló tégla építésű, 80 m2 - es, 2 szoba + nagy konyhás Családi ház, 2050 m2 - es telekkel eladó!
    Az ingatlanban új műanyag nyílászárók, és új bejárati ajtó kerül beépítésre. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben kapott helyet. A konyhából nyíló spájzba a kazán elhelyezhető. A radiátorokkal felszerelt szobákban új padlószőnyeg, a hidegburkolatokkal ellátott helyiségekben vinylpadló kerül lerakásra. Az udvaron fúrott kút található, amely hidroforos megoldással ellátja a házat vízzel, de a vezetékes víz is beköthető. A szennyvíz csatornára való rákötés megtörtént. A konyhából nyíló terasz a hátsó kert felé néz, mely saját igény szerint parkosítható. Konyhabútor behelyezését vállalja a tulajdonos, valamint a felújítási munkálatok készültségétől függően megegyezés tárgya lehet a saját igények kialakítása.
    Hívjon, ha szeretné megtekinteni!

https://nyiregyhazi-ingatlan.hu/ingatlan/33639/Nyiregyhaza--Nyirszolos-Csaladi-haz-elado.html Nyíregyháza - Nyírszőlős, Családi ház eladó! | Nyiregyházi Ingatlanközvetitő Iroda

• Telek területe: 2050 m2
  • Építve: 2002